Şehrin Tarihi ve Kültürel mirasın merkezinde bulunan otelimizin 8 standart, 68 Deluxe, 3 Coner Suit ‘ten oluşan toplam 79 odaya sahiptir.  Konaklamalarınızda hangi tip odayı seçerseniz seçin, yüksek kalite standartlarının, detaylara verilen önemin yarattığı farkı hissedeceksiniz.

Tüm odalarda LCD TV, ücretsiz internet (wifi), elektronik kasa, saç kurutma makinesi, oda içerisinden ayarlanabilen havalandırma sunulan teknolojik hizmetlerden sadece bir kısmı. Kullanılan malzemelerden, seçilen renklere, mobilyaların tasarımından, dekorasyon anlayışına kadar her detay sizler için düşünülmüştür.

Evinizde sahip olduğunuz sıcak ortamı, konforlu ve lüks servis ile birleştirerek otelimiz ikinci adresiniz olacaktır. Çalışma masası, ücretsiz kablosuz internet bağlantısı, 24 saat oda servisi, odanızda ikram, çay ve kahve gibi hizmetlerimiz sonrası eve dönmek istemeyeceksiniz.

suit-lobby

ODALAR

standart-oda-sv-business-hotel
Standart odalarımız 15-22 m² olup toplamda 8 adettir. Odalarımız konfrolu ve kusursuz oda servisi ile evinizdeki sıcaklığı ve rahatlığı yaşatmak için hazırlanmıştır.
deluxe-oda-sv-business-hotel
Deluxe odalarımız 20-25 m² olup toplamda 68 adettir. Odalarımız konfrolu ve sessiz olmasının yanında ertesi güne dinç ve enerji dolu başlayabilmeniz için dizayn edilmiştir.
corner-oda-sv-business-hotel
Corner Suit odalarımız 30 m² olup sadece 3 adettir. Gerektiğinde ikiz yatak ilavesi ile aile konaklaması için uygundur. Eksiksiz bir konaklama keyfi için özel dizayn edilmiştir.

Kültürel Mirasın Merkezinde


“Efsaneleri ve Tarihi Diyarbakır’ı bizimle keşfedin.”

Open chat
Hello,

If you need assistance, you can chat with us! Just click Whatsapp icon!

Chat Operator Mr. Deniz (Deniss)
Powered by